Kozubski Park Krajobrazowy i Kazimierza Wielka 183km

Witam
Trasa przejechana z pomocą Paweł Andrzej

trasa wydawało mi się że będzie z kategorii łatwych, jak patrzyłem na mapę. Okazało się że nie koniecznie. Głównym problemem na trasie będą drogi polne często rozjechane przez traktory. Oznacza to dziury, koleiny, często z błotem. Także trzeba pilnować równowagi.
na trasie jest jedno miejsce z dużym błotem, jak wpadło mi przednie koło i się zassało to kila minut we dwóch żeśmy moto wydłubywali, a to tylko przednie koło. Punkt zaznaczony na trasie.
Ogólnie trasa ma ok 30 % asfaltu szczególnie blisko Wisły, te asfalty nawet mogą się nużyć.
Natomiast w północnej części jest sporo jarów i na prawdę fajnych widoczków.
W jednym miejscu (zaznaczone na gpx) jest zjazd żlebem, pod niedużym kątem. Ale jest totalnie zarośnięty, da się przejechać z góry (w kierunku przeciwnym do trasy). W drugą stronę też, ale na dużym moto może być ciężko.
Trasa średnia jak jest sucho, jak popada na drogach rolnych będzie błotko i ślizgawka.
Też na trasie są wiatrołomy, trzeba się trochę po pocić aby to przejechać

Poniżej macie zdjęcia z trasy.
całość można przejechać przy sprzyjających warunkach w 8 h, z mała przerwą 30 minut na szybki obiad

te wiatrołomy i ścieżka dość wąska



trochę widoków



rozpadające się dworki





trochę jesieni








takie tam widoczki






a to Wisła

a tutaj zjazd i wjazd w tą zarośniętą drogę


a tutaj trochę jarów i widoczków






i mega błoto ! nie wygląda ale na prawdę się spociliśmy, ok 500 m tego błota jest

no i na koniec po zamknięciu pętelki, prawie już ciemno

gpx do pobrania tylko dla zalogowanych z odp. uprawnieniami
https://forum.rat-adv.org/t/kozubski-park-krajobrazowy-i-kazimierza-wielka-gpx-183km/637?u=areen

2 polubienia