[OPEN] Objazd zamkniętego mostu przy Łagoda 51.8695, 15.1593

Lokalizacja: Lubuskie, Łagoda 51.8696 N, 15.1594 E maps.google

Zgłoszenie: https://www.facebook.com/groups/Transeurotrail.org/permalink/2534916303330165/

Opis: Remontowany jest most na kanale Dychowskim. Wyznaczono dwa potencjalne objazdy oczywiście można szukać innych :slight_smile:

Objazd 1 (czerwony): detour_variant_01.gpx (27,5 KB)
Objazd 2 (zielony): detour_variant_02.gpx (37,0 KB)

Ale to jako segment, nie ze tak na zawze ten objazd

Też tam dzisiaj byłem. Jak dla mnie tych mostów nie otworzą - drewniane, napisali że “grozi zawaleniem”, zasypali ziemią i wyjebane. Trzeba szukać permanentnego objazdu. Moja propozycje na niebiesko - przejezdne, ale nie wiem czy legalne, ciężko mi teraz zweryfikować.

objazd TET5.gpx (16,1 KB)

Ok udało mi się sprawdzić zaproponowany przeze mnie powyżej objazd na mapach rats - wygląda na legalny. Jest też bardzo fajny pod kątem jezdnym - najpierw szutrówka a potem przejazd drogą leśną. Proponowałbym go wprowadzić na tracka.

Edit. Mam teraz tylko wątpliwość dotyczącą tego, czy pomiędzy miejscowościami Wysoka, przez Tarnawę Krośnieńską do Kukadło (czyli ta różowa nitka na powyższym screenshocie, która przy wprowadzeniu niebieskiego objazdu byłaby ominięta) nie występują te sławne zachodnioTETowskie piachy? Wiem, że na północ od Kukadło są srogie piachy, ale czy na południe tez? Może ktoś pamięta?