“Pętla Byk” Jaworzno - Olkusz - Krzeszowice, 180 km, autor: Dadiii

Trasa poprowadzona w dwóch województwach - Śląsk i Małopolska.
W 70% wyrysowana palcem po mapie ( wyszedł ewidentnie kształt byka :slight_smile: .
Głowę “Byka” już jeździłem i tamte rejony są bardzo urokliwe. Reszta trasy do testów.

1 polubienie


plik gpx dla osób z uprawnieniami:
gpx
Pierwsze testy trasy udane. Przejechałem około 80%. Został do sprawdzenia zaznaczony odcinek. Niestety w kilku miejscach musiałem zrezygnować z fajnych miejscówek z uwagi na wszechobecne szlabany :thinking: , co prawda bez zakazów wjazdu ale zapewne bez przyczyny ich nie stawiają :stuck_out_tongue_winking_eye:
Trasa bardzo urokliwa i zróżnicowana. Szutry , piachy, błoto i podjazdy również.
Proszę aby kartograf rzucił jeszcze na nią okiem.
Poniżej kilka zdjęć

Ruiny pieca - Wapiennik (fajne miejsce na postój)


Plac zabaw dla odważnych w miejscowości Bukowno, podjazdy z dużą ilością piachu , bardziej strome niż wygląda na zdjęciu :stuck_out_tongue: zakazów nigdzie niewidzałem.


Urokliwa dolinka (rogi byka) po drodze plac zabaw dla lubiących taplać się w błocie



Możliwy wjazd na skałę widocznym na zdjęciu podjazdem (stromy z koleinami) lub od drugiej strony, skałka zlokalizowana na “dzwonku byka”


Punkt widokowy przy Krzyżu Tysiąclecia w Trzebini, Piękna panorama

przy Krzyżu można skorzystać z podjazdu (raczej hardenduro) lub na około jak prowadzi trasa.

1 polubienie

Przejechałem brakujący odcinek , okazało się że nie wymagał wielu poprawek :slight_smile:
Zostawiam nadal status "dla zwiadowcy ponieważ jest jeszcze jeden objazd do sprawdzenia w okolicach Wapiennika, ślad go uwzględnia.
Polecam bo trasa bardzo fajna.
Fotki z brakującej części







1 polubienie