Problem z objazdem przy Pustkowa Góra 51.91833° N, 19.27388° E

zgłoszenie: Trans Euro Trail (TET) - Polska / Poland | Facebook

może taki objazd:


albo coś wykombinować na miejscu
albo:

Hej , spróbuję objechać to w sob najbliższą, podrzucę gpxa przejezdnego

Jechałem tamtędy w tym tygodniu. Robiłem objazd szutrówką przez osiedle domków (ul. Leśnia) potem asfaltem (ul. Orla). Mam wrażenie, że w obydwu zaproponowanych powyżej wersjach objazdu track przynajmniej częściowo przebiega nie po polnej drodze jakby się wydawało ale po cieku wodnym o nazwie Linda. Tak przynajmniej wynika z google maps.

Sprawdziłem dzisiaj potencjalne objazdy

alternatywa 2 - wracamy na chwilę na asfalt ale jest ok

alternatywa 1 - pojechałem sprawdzić tę drogę od przejazdu kolejowego, ale nie przejechałem całego wyznaczononego fragmentu, albo nie nagrał mi się cały kawałek ( na 100 % fragment zaznaczony kółkiem jest ok ) jeżeli chcielibyśmy tę poprawkę nanieść na gpxa to dla świętego spokoju trzeba to jeszcze sprawdzić , mogę tam wrócić w drugiej połowie tygodnia

załączam moje nagrania
2023-07-02_15-58_Sun.gpx (3,8 KB)
2023-07-02_15-29_Sun.gpx (23,5 KB)

Hej @LukaszLe, sprawdziłem objazdy które zaproponowałeś pod kątem legalności nie powinno być tu problemu. Jak sprawdzisz objazdy do końca, zdecyduj proszę który jest ciekawszy wtedy zaktualizuje główny track.

@Dzifors załaczam przejechany ślad alternatywa 1 - proponuję tedy poprowadzić track
2023-07-18_19-56_Tue.gpx (10,0 KB)

@LukaszLe Super! Dziękuję za sprawdzone odcinki. Nanoszę zmianę na główny track.