Tranzyt Trójmiasto-TET_Północ, 86 km, autor: drdisease

Hejże hej, zupełnie przez przypadek zobaczyłem na fejsie post na grupie TET Polska od niejakiego Andrzeja o takiej treści:

“Jak ktoś potrzebuje ślad z 3City do TET, początek koło Przodkowa koniec w okolicy miejscowości Pogódki, to chętnie podeślę. Ślad wg Geoportalu i map Lasów Państwowych jest legalny. Jechałem nim już wiele razy i w 95% jest dosyć prosty, te 5% w razie czego łatwo ominąć, ale po co. Trasę wysyłam na maila, także poproszę adresy email.”

Dostałem track ze zgodą na dlasze procedowanie tutaj, wypolerowałem i przedłużyłem po znanych mi szutrówkach do Gdańska-Osowy. Czy znajdzie się dzielny kartograf który zbada tą wielką ale jakże potrzebną niewiadomą…? Tego dowiemy się w kolejnych postach :smiley:

Jak będę miał czas to objadę etc - na razie poczekam na ewentualne sugestie kartografa :slight_smile: Nima zdjęć ze względu na drogę pozyskania śladu. EDIT: Track ogarnięty dzięki kartografowi i zwiadowcy :slight_smile: Zawiera opcję 2 objazdów miejsc które mogą być kłopotliwe po deszczu dla ciężkiego motocykla.

Zdjęcia - podziękowania dla @ryba:

Track po poprawce od kartografa i zwiadowcy:

Link do Gpx’a: (tylko dla osób o odpowiednich uprawnieniach)
https://forum.rat-adv.org/t/tranzyt-trojmiasto-tet-polnoc-86-km-gpx/4150?u=padi